התחדשות עירונית

החברה מתמחה בהתחדשות עירונית, על כל סוגיה, החל מתמ"א 38 במסגרת חיזוק מבנים ועד פרויקטים גדולים של פינוי בינוי. החברה מתכננת ובונה 25 פרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית הכוללים כ-1,500 יחידות דיור ואכלסה כ-500 דירות בתחום ההתחדשות העירונית.

היתרון המשמעותי של החברה מתבסס על מקצועיות וניסיון רב שנים, על מוניטין, יכולת ביצוע של מגה פרויקטים, איתנות פיננסית ויחס אישי לכל אחד. כל אלו, יחד עם הכרות מעמיקה עם הרשויות והגורמים הרלוונטיים בתחום מקנים לבעלי הנכסים את הביטחון המלא בביצוע הפרויקט ובהבטחת השלמתו והשבחתו של הנכס.

התהליך נועד בכדי להעניק לכם בטחון ושקט נפשי מפני רעידות אדמה ומפגעים בטיחותיים ובכדי להקל עליכם את ההתניידת באמצעות מעלית, חניות נוחות ותקני נגישות מחמירים. זה הזמן להבטיח לעצמכם ולאנשים היקרים לליבכם דירה גדולה וחדשה בתוספת ממ"ד ומרפסת, בבניין חדיש ומודרני, ובמפרט טכני עשיר.

בנוסף, החברה מספקת בטוחות כנגד הנכס הקיים.

מדובר בהבטחת עתיד כלכלי לטווח הרחוק, גם לדורות הבאים, ללא כל השקעה או עלות מצדכם.

חברת שתית ממוקמת במקום הראשון בחיפה ובצפון בתחום ההתחדשות העירונית, על פי מדד דנס 100.

בשתית, קיימת מחלקה מקצועית המטפלת בנושאים הקשורים בהתחדשות עירונית.

המחלקה עוסקת בחמישה סוגי פעילויות :

פעילות שטח

פעילות מקצועית אשר מטרתה איתור פרויקטים, ניהול מ”מ מול נציגי הבניין ושמירת קשר עם דיירי הבניין לאורך הפרויקט ועד לסיומו.

פעילות משפטית

מבוצעת על ידי טובי עורכי הדין בתחום, המטפלים בצד המשפטי והבירוקראטי של ההליך.

פעילות הנדסית

תחום התכנון והביצוע של ההליך משלב בדיקת היתכנות הפרויקט ועד לסיומו. החברה מעסיקה את מיטב המהנדסים והאדריכלים בתחום.

שירות לקוחות ובדק

טיפול בדיירי ולקוחות הפרויקטים בכל שלבי התהליך.

פעילות פיננסית

טיפול בבטוחות הכספיות של בעלי הנכסים, הנפקת ערבויות בשוויי הדירה החדשה וכו'.

אז איך מתחילים?

גיוס והסכמה של 66% מבעלי הדירות במבנה

בשלב ראשון, יש לגייס את הסכמתם של לפחות 66% מבעלי הדירות לטובת התהליך. גיוס ושכנוע הדיירים מתבצע בשיתוף פעולה הדדי בין בעלי הנכסים ובין החברה. בכדי ליצר שקיפות מלאה ולדאוג לאינטרסים שלכם אנו נממן עבורכם ייעוץ משפטי על פי בחירתכם.

חתימה על הסכם לשיתוף פעולה

ההסכם יכלול את כל פרטי התהליך בשקיפות מלאה, לוחות זמנים, פרטים מסחריים, מפרטי הדירות החדשות, תוכניות הבנייה וכל שאר הפרטים הרלוונטיים. כמו כן, נספק לכם ערבויות מלאות בשווי הדירה החדשה ממוסד בנקאי מוכר.

תכנון והיתרי בניה

שלב חשוב הינו קבלת אישור עקרוני של התוכנית בעירייה וברשויות ולאחריו קבלת היתר בניה. צוות מהנדסים, יועצים ואדריכל ממונים על תכנון הפרויקט וקבלת היתר בניה.

מעבר לדיור חלופי

לפני הריסת המבנה הישן, אנו נספק מימון מלא של שכר דירה של דירה חלופית לכל תקופת הבניה, כולל סיוע באיתור דירה חדשה וסיוע בהעברה במידת הצורך.

הריסת הבניין הישן ובניית בניין חדש

עם קבלת היתר הבנייה, נבצע הריסת הבניין הישן, ונבנה במקומו בניין חדש ומודרני הכולל מעליות, חניון, מערכות מתקדמות, ממ"דים ושטחים ציבוריים לרווחתכם. הבניה תתבצע בהתאם ללוח הזמנים שנקבע מולכם מראש. אנו מתחייבים לבצע זאת במהירות האפשרית, תוך שיתוף פעולה מלא איתכם, במקצועיות ובצורה בטוחה ועל פי התקנים הגבוהים והמחמירים ביותר.

קבלת ביתכם החדש, בבניין חדיש בטיחותי ומעוצב

בסיום התהליך, תחזרו לסביבתכם המוכרת, לביתכם החדש והמרווח, בבניין חדש לגמרי ולדירה חדשה, בטיחותית, מרווחת וגדולה יותר ובעלת שווי גבוה יותר באופן משמעותי.
1
2
3
4
5
6

מלאו את הפרטים ואנו נחזור אלכם בהקדם להתחדשות עירונית בוחרים רק שתית

  פרויקטים לדוגמא:

  חביבה רייך 62-66, חיפה

  מגדלי שתית 3 הינו בניין מרהיב בתכנונו ובעיצובו אשר נבנה בסטנדרט בניה גבוה במיוחד ועם מפרט טכני עשיר. הפרויקט ממוקם בשכונת רמות רמז המבוקשת, סמוך לטכניון ולאוניברסיטה ובקרת בית ספר ומוקדי...
  לפני
  אחרי

  חביבה רייך 42-46, חיפה

  פרויקט פינוי בינוי מגדלי שתית 2 הינו מבנה מרהיב בתכנונו ובעיצובו, אשר נבנה בסטנדרט בניה גבוה במיוחד, מפרט טכני ייחודי וסביבה ירוקה ומבוקשת. תשע קומות של שקט ושלווה ובהן דירות של 3...
  לפני
  אחרי

  חביבה רייך 33-39, חיפה

  פרויקט “מגדלי חביבה” כולל תשע קומות של שקט ושלווה ברח’ חביבה רייך 33-39, חיפה הפרויקט הפונה אל חורש טבעי, נבנה בסטנדרט בניה גבוה במיוחד, מפרט טכני ייחודי ומעניק לדייריו איכות חיים נהדרת,...
  לפני
  אחרי

  מוריה 16 - חיפה

  פרויקט תמ"א 38 בלב שכונת מוריה. בפרויקט 15 דירות יוקרה, דירות גן ופנטהאוז מרהיב. בפרויקט תמהיל הדירות עשיר ומגוון 2,3,4,5 חדרים ופנטהאוז מרהיב.
  לפני
  אחרי

  הדרור 43 - ראשון לציון

  פרויקט תמ"א בלב ליבה של ראשון לציון ממוקם פרויקט שתית בוטיק הדרור 43 , בניין בן 7 קומות ובו דירות בנות 4 ו- 5 חדרים ובנוסף 2 פנטהאוזים בני 5 חדרים.
  לפני
  אחרי

  זלמן שניאור 19-21 – חיפה

  פרויקט פינו בינוי. זלמן שניאור 19-21, ממוקם בשכונת רמות רמז המבוקשת, בסמוך לאוניברסיטה, לטכניון ומנהרות הכרמל. מיקומו הייחודי של הפרויקט מאפשר ליהנות מרמת חיים שקטה ואיכותית בפינה הירוקה, אך עם זאת בקרבה ונגישות...
  לפני
  אחרי

  זלמן שניאור 23-25 - חיפה

  הפרויקט ממוקם בשכונת רמות רמז המבוקשת, בסמוך לאוניברסיטה, לטכניון ומנהרות הכרמל. מיקומו הייחודי של הפרויקט מאפשר ליהנות מרמת חיים שקטה ואיכותית בפינה הירוקה, אך עם זאת עם קרבה ונגישות לצירי תנועה מרכזיים,...
  לפני
  אחרי

  אלכסנדר ינאי 35 – חיפה

  הפרויקט ממוקם בשכונת כרמליה היוקרתית בחיפה, במבנה יפהפה המאופיין בעיצוב אדריכלי יוקרתי אשר בא לידי ביטוי הן בנראות החיצונית של הבניין והן בהתייחסות הפרטנית לחללים. המפרט עשיר ומפנק ונוף הים הנשקף מהדירות...
  לפני
  אחרי
  לכל הפרוייקטים לחץ כאן
  בניית אתרים בעיצוב אישי בניית אתרים בעיצוב אישי

  מלאו את הפרטים ואנו נחזור אלכם בהקדם