כתבות

על שתית - כלכליסט

שתית רכשה ב־14 מיליון שקל חצי מהזכויות בקרקע בת 12 דונם בטירת כרמל

חיפה מתחדשת - דרך הים 188

הוועדה המחוזית חיפה החליטה לאשר תוכנית שני מבנים בני 13 קומות הכוללים 105 יחידות דיור ברחוב דרך הים בחיפה.
לכתבה המלאה

טופס 4 - אלכסנדר ינאי

חברת שתית מדווחת כי ביום א’ (16/08/20), קיבלה טופס 4 בפרויקט אלכסנדר ינאי 35 בשכונת כרמליה. פרויקט אלכסנדר ינאי 35, הנו פרויקט התחדשות עירונית של חברת “שתית”, והוא מתוכנן להתאכלס בחודש זה (8/20).
לכתבה המלאה

"פרויקט “שתית ON טבעון ”, בטבעון של חברת "שתית"

חברת שתית הבונה את פרויקט “שתית ON טבעון ”, הודיעה היום, כי היא לקראת סיום שיווק הפרויקט, וכי נותרו 10 דירות אחרונות בלבד! למכירה! דירת 4 חדרים נמכרת במחיר של החל מ- 1,490,000 ₪.
לכתבה המלאה

"החל שיווק השטחים המסחריים במלון "גני המושבה""

חברת ממש, מלונות בוטיק בע”מ, בבעלות היזם שלום שטרית, הבונה את מלון “גני המושבה” במושבה הגרמנית, הודיעה היום (שלישי) כי היא מתחילה בשיווק השטחים המסחריים במקום.
לכתבה המלאה

"דירות חדשות למכירה בפרויקט של חברת שתית ברחוב זלמן שניאור 23-25 – חיפה"

חברת שתית מבצעת פרויקט פינוי בינוי ברחוב זלמן שניאור 23-25 בחיפה. בפרויקט מבחר דירות בוטיק קסומות בנות: 3 , 4 ו 5- חדרים.
לכתבה המלאה

"דווקא בקורונה: חברת שתית מדווחת על שיא במכירות החברה – 155 יחידות דיור"

דווקא בתקופת הקורונה, מדווחת חברת "שתית" על שיא במכירות החברה בכל הזמנים. החברה מכרה 155 יחידות דיור במגוון הפרויקטים שלה ברחבי הארץ. כ- 100 דירות במסגרת פרויקט "מחיר למשתכן" ו- 55 דירות לשוק החופשי.
לכתבה המלאה

"יוזמה לשיפוץ בית הכנסת בשד' בן גוריון: "ייפתח עד החגים""

חברת שתית תרמה כמיליון שקלים לטובת שיפוץ בית הכנסת בשדרות בן גוריון שבמושבה הגרמנית בחיפה. את המהלך מוביל שלום שטרית, הבעלים של שתית, הבונה את מלון “המושבה” ממש מול בית הכנסת.
לכתבה המלאה

"חברת "שתית" תשיק את הדירה לדוגמא ברחוב אלכסנדר ינאי"

חברת שתית תשיק ב- 12.6.20 את הדירה לדוגמא בפרויקט בהפנינג מיוחד, במסגרתו כל רוכשי הדירות ביום זה ייהנו מ- 100,000 ₪ הנחה ותנאי תשלום נוחים במיוחד.
לכתבה המלאה

"עשרות זוכי מחיר למשתכן הגיעו לבחור דירות לפרויקט "שתית שלי TOP" בעכו"

בסוף השבוע האחרון, הגיעו כ- 120 הזוכים בפרויקט מחיר למשתכן, למלון "קדם" כדי לבחור דירות בפרויקט "שתית שלי TOP" בעכו, של חברת "שתית".
לכתבה המלאה

"אני לא מעז היום להתחיל לבנות דירות"

שלום שטרית, הבעלים של שתית, שיש לו כיום 45 פרויקטים בשלבי בנייה, נמנע מהיתרי בנייה חדשים מחשש ש”אם נתחיל כעת לא נצליח למכור, ואם נמכור לא נעמוד בלו”ז”. התחזית השנתית שלו לענף קודרת: “המון חברות יפשטו את הרגל
לכתבה המלאה

"נפתח מלון וילה גן של שתית בשדרות הציונות"

מלון וילה גן הסמוך לגנים הבהאיים פועל במבנה לשימור בן 100 שנים בשדרות הציונות 58-56 שעבר עבודות שחזור ושיפוץ. המלון, שחזיתותיו השתמרו כפי שהיו בעת הקמתו, כולל 16 חדרים בגדלים ובעיצובים מלונאיים שונים, ובמרכזו חצר וגינה פסטורלית
לכתבה המלאה

"החל מ-390 שקל ללילה לזוג: המלון החדש בלב הגנים הבהאיים"

בתוך מבנה לשימור בן 100 שנים ששופץ, נפתח בימים אלה מלון "וילה גן" - מלון בוטיק עם 16 חדרים בלבד - ברחוב שדרות הציונות שבמרכז הגנים הבהאיים. המחירים די נוחים, למרות שאין ארוחת בוקר.
לכתבה המלאה

"פרויקט פינוי-בינוי ברמות רמז יוצא לדרך"

חברת שתית הודיעה כי במהלך חודש ינואר יחלו העבודות לביצועו של פרויקט פינוי-בינוי ברחוב זלמן שניאור 27 ברמות רמז. הפרויקט כולל הריסה של בניין רכבת ישן ובו 14 דירות והקמה של בניין בן שמונה קומות ובו 42 דירות במקומו.
לכתבה המלאה

"שמים את חיפה (וסביבתה) על מפת התיירות: מלון קדם ייפתח בסוף השבוע הקרוב"

זאת אחרי שנתיים של בנייה והשקעה של כ-50 מיליון שקל. המלון הוא חלק מחברת ממש מלונות מקבוצת שתית שבבעלות שלום שטרית, והוא מוגדר כ"מלון נופש ובריאות" - מלון נטול ילדים מתחת לגיל 12 וללא אפשרות להכניס טלפונים ניידים.
לכתבה המלאה

"שלום שטרית: 'כחלון הימר על כל הקופה ומתמקד רק במחיר למשתכן'"

סטלה קורין ליבר בשיחה עם מנכ"ל ובעלי חברת שתית בניין, שלום שטרית, עבור ניידת הבחירות של "גלובס". "אחת הבעיות העיקריות של התכנית הזו היא שלא נתנו אותה רק לקבלנים, אלא כל בעל מכולת יכול היה להיות במחיר למשתכן"
לכתבה המלאה

"קבוצת שתית נכנסת לשותפות עם המרכז הבהאי בחיפה: רכשה שני מבנים לשימור"

ממש מלונות מקבוצת שתית חתמה על הסכם לרכישת שני מבנים לשימור בעיר התחתית בחיפה. בכוונת שתית להפוך מבנה אחד למלון בוטיק בן 30 חדרים ומבנה שני למרכז כנסים.
לכתב המלאה

"האם מחירי הדירות יירדו? התחזית של האיש שמוכר 5 חדרים ב-800 אלף שקל - ומרוויח"

שלום שטרית, בעלי חברת הבנייה שתית, נותן הנחות על דירות, אבל אינו חושב שהמחירים ימשיכו לרדת. הוא בונה פרויקטים של מחיר למשתכן, אך מציע לפתור את המחסור בבנייה באמצעות הקלת הביורוקרטיה ושחרור קרקעות לשוק החופשי.
לכתבה המלאה

"המלון החדש של קבוצת שתית ייפתח באפריל"

מלון קדם, אשר מוקם על גבול חיפה-טירת כרמל, נמצא לקראת סיום שלב הבנייה שלו. הוא יכלול 84 חדרים בשלוש רמות - חדרי אירוח לאנשי עסקים, סוויטות ויחידות משפחתיות.
לכתבה המלאה

"חוויית מגורים מושלמת עם חברת הבניה שתית"

חברת "שתית", בעלת נסיון של 30 שנים בתחום הבנייה ויזמות, מבצעת פרויקט של התחדשות עירונית במוריה 16 בחיפה, בו נותרו לשיווק דירות 3 חדרים ודירות גן
לכתבה המלאה

“אני רוצה שהחברה תרוויח, אבל רק ככלי שרת בתוך העשייה”

החלום הגדול של שלום שטרית היה ללמוד תנ”ך וגמרא, אך החלום לעסוק בתחום הבנייה גבר. באמצעות חברת שתית שבבעלותו הפך שטרית לאחד מהקבלנים המזוהים ביותר עם חיפה, והוא בטוח שתחום המלונאות שאליו נכנסה החברה בעשור האחרון יהיה הענף הכלכלי שיזניק את העיר קדימה.
לכתבה המלאה

"נחשף המלון החדש של קבוצת שתית במורדות יערות הכרמל"

נחשף המלון החדש של קבוצת שתית במורדות יערות הכרמל.
לכתבה המלאה

"חברת "שתית" נכנסה לשותפות עם קבוצת רכישה להקמת בניין בפארק התעשיה מת"מ"

קבוצת הרכישה קנתה את הקרקע בתמורה ל-15 מיליון שקל. הבניין בן 6 הקומות יוקם בהשקעה של כ-80 מיליון שקל נוספים; שתית רכשה מהקבוצה קומה בבניין ותבצע את הפרויקט בפועל.
לכתבה המלאה

"הונחה אבן הפינה למלון גני המושבה היוקרתי בחיפה"

המלון יכלול 160 חדרים, חלקם סוויטות וחלקם חדרי בוטיק. הוא מוקם בשדרות בן גוריון סמוך לגנים הבהאיים ויהיה חלק מקומפלקס בסגנון שרונה מרקט.
לכתבה המלאה

"עסקת השנה: מגרש עירוני נמכר ב-25.5 מיליון שקל"

מועצת העיר חיפה אישרה את מכירת המגרש שבבעלות העירייה ברחוב דרך הים 188 לחברת שתית שבבעלות איש העסקים שלום שטרית. בתוכנית: פרויקט מגורים של 118 דירות בשני מגדלים של 18 קומות.
לכתבה המלאה

חברת שתית מחלקת מילגות לסטודנטים

כחלק מפעילותה עם הקהילה, התקיים השבוע במתנ”ס נוה פז שבחיפה טקס מרגש, במסגרתו חילק שלום שיטרית בעלי ומנכ”ל חברת שתית, מלגות לסטודנטים יוצאי אתיופיה וחבר העמים תושבים השכונה
לכתבה המלאה

קבלנות בניין למביני עניין

לו ימים קשים לכל תחום קבלנות הביצוע בארץ, נפילות חברות הביצוע כמו STR, אורתם, לנדאו, שרגאוי נראות כתחום בעייתי שכל קבלני הביצוע נופלים שדודים זה אחר זה.
לכתבה המלאה

ניתן היתר בנייה למלון וילה ביער

,המלון, שיהיה מוקף שבילי טיולים ברגל ובאופניים יפנה, מעבר לאוכלוסיית הנופשים הרגילה, לאנשים המעוניינים בפעילות ספורטיבית ובריאותית.
לכתבה המלאה

החל שיווק הפרויקט בשדרות מוריה 16

במסגרת הפרויקט תהרוס היזמית, חברת שתית, בניין בן שלוש קומות מעל קומת עמודים ותבנה במקומו בניין בין שש קומות (במסגרת תמ”א 38/2)
לכתבה המלאה

“אנחנו יקרים רק ב-100 אלף ממחיר למשתכן”

חברת הבנייה שתית מוכרת דירות 4 חדרים בקריית מוצקין ב-1.19 מיליון שקל, לעומת 1.1 מיליון שקל במחיר למשתכן הסמוך “אצלנו הרמה גבוהה בהרבה” הכניסה – בעוד כשנתיים
לכתבה המלאה

התחדשות עירונית (תמ”א 38) ברח’ רש”י 45 ראשון לציון

סיפור בעלי הדירות על התהליך…
לכתבה המלאה

“מי צריך סינים? יש בארץ מספיק עובדים”

על רקע החלטת הממשלה לאשר בקרוב כניסת אלפי פועלי בניין זרים לישראל, חברת הבנייה שתית קיבלה החלטה אסטרטגית: כל העובדים והספקים שלה הם ישראלים. הבעלים שלום שטרית סבור שאפשר “להרוויח מצוין בלי פועלים סינים”, אך הקבלנים לא בטוחים: “הענף לא יכול להסתמך על ישראלים בלבד”
לכתבה המלאה

דירות אחרונות בפרוייקט “מרחבי יקנעם” בגבעת אלונים נמכרו כבר 36 יח”ד מתוך 52

חברת שתית בע”מ, חברה קבלנית לבנין ופיתוח הבונה פרויקטים למגורים ברחבי הארץ. מדווחת כי מכרה בפרויקט שלה,”מרחבי יקנעם” שביקנעם, 36 יחידות דיור מתוך 52 בהיקף כולל של 45 מיליון שקל. הדירות בפרויקט הן דירות גן של שלושה, ארבעה, חמישה ושישה…
לכתבה המלאה

“0% מע”מ – 100% אגו”

אזרחי ישראל שוב קמים למציאות חדשה. זה קורה חדשות לבקרים שאנו מתרגלים למציאות, מסתגלים אליה ובטרם מתרגלים, מגיעה מציאות חדשה.
לכתבה המלאה

“הסתיים אכלוס מגורי היוקרה ברחוב ויתקין 10 א’”

אחרי שדיווחו על הכנסות בשווי של כ-13 מיליון שקל ממכירת הדירות, היזם שלום שטרית וחברת שתית כבר עובדים על הפרויקט הבא: בוטיק פלמ”ח בשכונת רוממה
לכתבה המלאה

“קוטג’ ב-2.15 מ’ שקל”

לכתבה המלאה

“הנחה של עד 100 אלף שקל לא מורגשת במחירי הדירות של היום”

אף שתנאי ההשתתפות ביריד הדירות של מרכז הבנייה הישראלי היה מתן הנחות לרוכשים, רוב המבקרים הביעו אכזבה מהצעות המחיר.
לכתבה המלאה

“זמן לדירה”

חברת שתית מכרה בפרויקט “מצפן הים” שבאור עקיבא 25 יחידות דיור מתוך 43 שלב א’ של הפרויקט בהיקף כולל של 28 מיליון ₪ בטווח של 9 חודשים
לכתבה המלאה

“יד ראשונה”

חברת שתית מכרה 7 דירות בפרויקט “מרחבי יקנעם” בחודשיים, תמורת 9 מיליון שקל בסך הכל. בפרויקט 52 דירות ב-5 בניינים בני 4 ו-5 קומות. בין הדירות שנמכרו דירת גן 4 חדרים, 104 מ”ר עם 20 מ”ר גינה ומרפסת 28 מ”ר ב-1.07 מיליון שקל, 5 חדרים 143 מ”ר עם מרפסת 57 מ”ר ב-1.5 מיליון שקל. אדריכלית הפרויקט היא פולינה לשניאק.
לכתבה המלאה

שלום שטרית בעלים ומנכ”ל חברת שתית

יכול לחשוב על קריירה אחרת שהייתה מתאימה לך? הייתי מחליף “בניינים” ב־”ספרים”, עוסק בכתיבה ובדרך זו מנחיל את הידע אותו צברתי הן בתחום היזמות והן בחיים בכלל – לאחרים.
לכתבה המלאה
בניית אתרים בעיצוב אישי בניית אתרים בעיצוב אישי

מלאו את הפרטים ואנו נחזור אלכם בהקדם